Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wierciochy

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Osiedle II,Suwałki(Wierciochy + 19 km)

300 000 zł53,80 m² 5 576,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3-pokojowe mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pisanica

Pisanica(Wierciochy + 23 km)

1 050 000 zł157 m² 6 687,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Sprzedam dwa domy na Mazurach. Na działce o powierzchni 3700m2, nr. geodezyjny działki 138/2. Dwa garaże, jeden zespolony z budynkiem mieszkalnym drugi wolnostojący. Budynek mieszkalny pow. 94m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gawrych Ruda

Gawrych Ruda(Wierciochy + 19 km)

220 000 zł912 m² 241,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 0,0912 ha niedaleko jeziora Wigry. Działka została objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem 3 mnu tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Gawrych Ruda to.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Ełcka

Olecko(Wierciochy + 13 km)

590 000 zł314,20 m² 1 877,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Rezerwacja! Na sprzedaż budynek handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni użytkowej 314.2 m2, położony w Olecku przy ulicy Ełckiej. Parterowy budynek, wybudowany w 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Krzywe

Krzywe(Wierciochy + 22 km)

400 000 zł5 200 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** działka budowlana krzywe***5 min drogi do suwałk***okazyjna cena*** Jeśli poszukujesz działki z możliwością podzielenia na mniejsze lub stworzenia na niej swojego biznesu - sprawdź tę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Bolesty

Bolesty(Wierciochy + 2 km)

2 262 000 zł34 800 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokata kapitału, blisko jeziora Działka z warunkami zabudowy w kształcie rombu o powierzchni 34800m2 w miejscowości Bolesty w gminie Raczki. Działka przeznaczona pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Suwałki

Osiedle I,Suwałki(Wierciochy + 19 km)

259 000 zł41,15 m² 6 294,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Suwałk, przy ul. Kościuszki. Lokal składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Północ I,Suwałki(Wierciochy + 19 km)

473 187 zł66,18 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 66,18 m z balkonem parter " Inwestycja Nowomiejska" Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zabielne

Zabielne(Wierciochy + 20 km)

282 000 zł3 524 m² 80,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę nad jeziorem Kukowino w miejscowości Zabielne, gmina Olecko. Działka położona na urokliwym wzniesieniu w odległości 100 metrów od jeziora. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Wierusza-Kowalskiego

Suwałki(Wierciochy + 19 km)

499 000 zł79,80 m² 6 253,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie ul. Kowalskiego 8C Szukasz przestrzeni, wygody i funkcjonalnego układu dla rodziny lub pod inwestycję? To mieszkanie spełni te oczekiwania Powierzchnia: 79,80.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wierciochy

Wierciochy,podlaskie

399 000 zł7 773 m² 51,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 7773 m2 w pięknej okolicy z własną linią brzegową *jezioro Bolesty* Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wierciochy

Wierciochy,podlaskie

449 000 zł7 773 m² 57,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową *jezioro Bolesty* 7773 m2 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w miejscowości Wierciochy, gmina Raczki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierciochy

Wierciochy,podlaskie

140 000 zł3 213 m² 43,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone nad jeziorem Bolesty, w miejscowości Ludwinowo , gminie Raczki. działka numer 1 o powierzchni 5650 m2, z własną linią brzegową.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij