Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wierciochy - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

490 000 zł8 056 m² 60,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 056 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 58 m , położone w Suwałkach przy ul. Kowalskiego, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Sedranki

Sedranki(Wierciochy + 16 km)

1 390 000 zł190 m² 7 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 494 m²

Na sprzedaż komfortowy i jasny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 190 m2, położony na działce o powierzchni 2494 m2 w miejscowości Sedranki, gmina Olecko. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,80 m² 5 209,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47.8 m2, w miejscowości Kleszczewo, gmina Wieliczki, powiat olecki. Do mieszkania przynależy ogródek, budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Plater

Suwałki(Wierciochy + 19 km)

799 000 zł1 325 m² 603,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Suwałki ul. Emilii Plater Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w centrum Suwałk (1 325 m ) idealna pod rozbudowę, działalność, gabinety, biura lub projekt mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł41,15 m² 6 294,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Suwałk, przy ul. Kościuszki. Lokal składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Suwałki

Suwałki(Wierciochy + 19 km)

1 299 000 zł517 m² 2 512,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Suwałki, ul. Noniewicza 75 Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 517 m w samym sercu Suwałk! Lokalizacja przy jednej z głównych ulic miasta ul.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł3 025 m² 158,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 3025 m2 z własną linią brzegową Jeziora Dobskiego o długości około 30 m. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Olecko

Olecko(Wierciochy + 13 km)

120 000 zł40,41 m² 2 969,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,41 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy 11 Listopada. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Kulesze

Kulesze(Wierciochy + 21 km)

610 000 zł80 m² 7 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Nieruchomość z wielkim potencjałem położona na dużej działce we wsi Kulesze, gmina Kalinowo. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica, 100 m w linii prostej do jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wierciochy

Wierciochy,podlaskie

399 000 zł7 773 m² 51,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 7773 m2 w pięknej okolicy z własną linią brzegową *jezioro Bolesty* Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wierciochy

Wierciochy,podlaskie

449 000 zł7 773 m² 57,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową *jezioro Bolesty* 7773 m2 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w miejscowości Wierciochy, gmina Raczki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierciochy

Wierciochy,podlaskie

140 000 zł3 213 m² 43,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone nad jeziorem Bolesty, w miejscowości Ludwinowo , gminie Raczki. działka numer 1 o powierzchni 5650 m2, z własną linią brzegową.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij